O nas

Istniejemy na rynku od 1988 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług oraz fachowe doradztwo w zakresie branży sanitarnej i grzewczej. Działamy na terenie całego kraju, głównie w powiecie piaseczyńskim, grójeckim, pruszkowskim, grodziskim, w Warszawie i okolicach.

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w montażu, serwisie oraz naprawach instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania. Wykonujemy kotłownie gazowe, olejowe i na paliwa stałe, ogrzewanie podłogowe, instalacje solarne, fotowoltaiczne, przeciwpożarowe, rekuperację, biały montaż i instalację centralnego odkurzacza.

W skład naszej oferty wchodzi także budowa sieci wodociągowych i kanalizacyjnych, wykonywanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych i instalacji odwadniających.

Oprócz materiałów instalacyjnych, grzejników oraz kotłów c.o. oferujemy także sprzęty do prawidłowego funkcjonowania domu: baterie, wanny, umywalki, kabiny i panele prysznicowe, zlewozmywaki, podgrzewacze wody wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem.

Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku. Oferujemy produkty, takich firm jak: Viessmann, De Dietrich, Junkers, Vaillant, Purmo, Geberit, Koło, Sanplast, Roca, Franko, Blanco, Cersanit, Magnaplast.

W 2002 roku zostaliśmy autoryzowanym Partnerem firmy Viessmann, a w 2011 roku w uznaniu standardów pracy naszej firmy, koncern Viessmann uhonorował nas licencją na prowadzenie Salonu Firmowego – www.vinstal.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz współpracy!